| Adı | Plastik yeraltı su deposu |
|---|---|
| Renk | Özel renk |
| Boyut | Özel Boyut |
| Yüzeyi bitirin | Kumlama, parlatma veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | LAYPE |
| Anahtar Kelime | Adblue tank /rotasyonel plastik kalıplama |
|---|---|
| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
| Malzeme | Plastik |
| Şekil modeli | Rotomolding, rotasyonel kalıplama |
| Kalıp duvar kalınlığı | 8-10mm |
| Ağırlık | Geleneksel |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | Alüminyum kütük kalıbı T6061 |
| Bakım | Düşük |
| Uygulama | Geniş Aralık |
| Adı | Alüminyum Rotasyonel Kalıplar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Üretim süresi | Kısa |
| Şekli | özelleştirilebilir |
| Anahtar Kelime | Alüminyum Rotasyonel Kalıplar |
|---|---|
| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
| Özellikleri | UV/Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Şekillendirme Modu | CNC İşleme |
| kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
|---|---|
| Özellikler | UV/Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Şekillendirme Modu | CNC İşleme |
| Kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Tasarım yazılımı | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Anahtar Kelime | Rotomoulding ürünleri |
|---|---|
| Ağırlık | Geleneksel |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | Alüminyum kütük kalıbı T6061 |
| Bakım | Düşük |
| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
|---|---|
| Kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Plastik Malzeme | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Yüzey Tedavisi | Ayna/Kumlama/Kasvetli |
| UV Direnci | - Evet. |
| Şekillendirme Türü | Dönme kalıplama fabrikası |
|---|---|
| kalıp malzemesi | Alüminyum A356/Dövülmüş alüminyum |
| Ürün malzemesi | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Kalıp Kalınlığı | 8mm-12mm Özelleştirilmiş |
| Ürünün duvar kalınlığı | 4mm-8mm Özelleştirilmiş |
| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
|---|---|
| Özellikler | UV/Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Şekillendirme Modu | CNC İşleme |
| Kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Tasarım yazılımı | PROE.UG.CAD.Soldworks |