| Adı | Döndürerek kalıplama kalıbı |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Boyut | Özel Boyut |
| Logo | Özel Logo |
| Yüzeyi bitirin | Kumlama, parlatma veya özelleştirilmiş |
| Anahtar Kelime | Plastik yakıt deposu |
|---|---|
| Renk | Özel renk |
| Logo | Özel Logo |
| Yüzeyi bitirin | Kumlama, parlatma veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | LAYPE |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| Logo | Özel Logo |
| Yüzeyi bitirin | Kumlama, parlatma veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| Logo | Özel Logo |
| Yüzeyi bitirin | Kumlama, parlatma veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum |
| isim | Adblue tankı |
|---|---|
| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
| Malzeme | Plastik |
| Şekil modeli | Rotomolding, rotasyonel kalıplama |
| Kalıp duvar kalınlığı | 8-10mm |
| Kesinlik | Kesin |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Üretim süresi | Kısa |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şekli | özelleştirilebilir |
| Şekillendirme Türü | dönme kalıbı |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün malzemesi | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Ürünün duvar kalınlığı | 4mm-8mm Özelleştirilmiş |
| Kalıp Kalınlığı | 8mm-12mm Özelleştirilmiş |
| Kesinlik | Kesin |
|---|---|
| Adı | Çiçek Ekici |
| Üretim Kapasitesi | büyük |
| Korozyon Direnci | Harika. |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Özel renk |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| Logo | Özel Logo |
| Yüzeyi bitirin | Kumlama, parlatma veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | LAYPE |
| Garanti | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Renk | Özel renk |
| Boyut | Çeşitli Boyutlarda |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Hafif | - Evet. |