| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
|---|---|
| Kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Plastik Malzeme | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Yüzey Tedavisi | Ayna/Kumlama/Kasvetli |
| UV Direnci | - Evet. |
| Adı | Döner kalıplama |
|---|---|
| Şekillendirme Türü | Rotomolding kalıp |
| Ürün malzemesi | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Ürünün duvar kalınlığı | 4mm-8mm Özelleştirilmiş |
| Kalıp yapma teknolojisi | Döküm ve CNC |
| Üretim Kapasitesi | büyük |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Harika. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Maliyet | Ucuz |
| Yüzeyi bitirin | Yumuşak |
| Özellikleri | Güçlü kalite/Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
|---|---|
| kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Tasarım yazılımı | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Kalıp Süreci | CNC Rotasyonel Kalıplama |
| Renk ve Beden | Özelleştirilmiş liman |
| Adı | otomatik temizleme makinesi |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi | büyük |
| Şekillendirme Türü | Rotomolding kalıp |
| kalıp malzemesi | Alüminyum A356/Dövülmüş alüminyum |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Adı | Döner kalıplı mobilyalar |
|---|---|
| Şekillendirme Türü | Rotomolding kalıp |
| kalıp malzemesi | Alüminyum A356/Dövülmüş alüminyum |
| Ürün malzemesi | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Kalıp Kalınlığı | 8mm-12mm Özelleştirilmiş |
| Adı | Döner kalıplama ürünleri |
|---|---|
| Renk | Özel renk |
| Boyut | Özel Boyut |
| Logo | Özel Logo |
| Yüzeyi bitirin | Kumlama, parlatma veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | Geniş Aralık |
|---|---|
| Kesinlik | Kesin |
| Üretim süresi | Kısa |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Yüksek |
| Türü | dönme |
| Adı | Rotomolding soğuk kova |
|---|---|
| Şekillendirme Türü | Rotomolding kalıp |
| Ürün malzemesi | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Kalıp Kalınlığı | 8mm-12mm Özelleştirilmiş |
| kalıp malzemesi | Alüminyum A356/Dövülmüş alüminyum |
| Şekillendirme Türü | Rotomolding kalıp |
|---|---|
| kalıp malzemesi | Alüminyum A356/Dövülmüş alüminyum |
| Kalıp Kalınlığı | 8mm-12mm Özelleştirilmiş |
| Kalıp yapma teknolojisi | Döküm ve CNC |
| Tasarım yazılımı | CAD/UG vb. |