| Şekli | özel |
|---|---|
| Malzeme | polietilen |
| Teknoloji | Rotasyonel kalıplama |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Adı | Plastik dönme kalıplama |
|---|---|
| Şekli | özel |
| Malzeme | polietilen |
| Teknoloji | Rotasyonel kalıplama |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Yüksek |
| Şekillendirme Türü | ratüel kalıp |
|---|---|
| kalıp malzemesi | Alüminyum A356/Dövülmüş alüminyum |
| Ürün malzemesi | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Kalıp Kalınlığı | 8mm-12mm Özelleştirilmiş |
| Kalıp yapma teknolojisi | Döküm ve CNC |
| Adı | Alüminyum Rotasyonel Kalıplar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Üretim süresi | Kısa |
| Şekli | özelleştirilebilir |
| Adı | Alüminyum Rotasyonel Kalıplar |
|---|---|
| Kesinlik | Kesin |
| Üretim Kapasitesi | büyük |
| Korozyon Direnci | Harika. |
| Malzeme | Alüminyum |
| Adı | Kullanışlı yakıt deposu |
|---|---|
| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
| Kapasite | Geleneksel |
| Malzeme | Plastik |
| Kurulum | Kolayca. |
| Adı | rota kalıplama tankları |
|---|---|
| Renk | Özel renk |
| Boyut | Özel Boyut |
| Logo | Özel Logo |
| Yüzeyi bitirin | Kumlama, parlatma veya özelleştirilmiş |
| Adı | Özel Kayak |
|---|---|
| Ayak destleri | Ayarlanabilir |
| Takip Sistemi | İskele |
| Genişliği | 30 İnç |
| Ağırlık Kapasitesi | 300 pound |
| Ürün Adı | Dönüşle kalıplandırılmış plastikler |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 30 gün |
| Şekil modeli | Rotomolding, rotasyonel kalıplama |
| Kalıp duvar kalınlığı | 8-10mm |
| Tedarik Yeteneği | 4mm-8mm, özel kalınlık |
| Adı | Bahçe Saksı Kalıpları |
|---|---|
| Ürün_Dayanıklılığı | Dayanıklı |
| Ürün_Şekli | Özel şekil |
| Ürün tipi | Bahçe Araçları |
| Ürün kişiselleştirme | Özel Logo ve Tasarım Seçenekleri Mevcuttur |