| Şekillendirme Türü | Rotomolding kalıp |
|---|---|
| kalıp malzemesi | Alüminyum A356/Dövülmüş alüminyum |
| Ürün malzemesi | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Kalıp Kalınlığı | 8mm-12mm Özelleştirilmiş |
| Ürünün duvar kalınlığı | 4mm-8mm Özelleştirilmiş |
| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
|---|---|
| Kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Plastik Malzeme | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Yüzey Tedavisi | Ayna/Kumlama/Kasvetli |
| UV Direnci | - Evet. |
| Renk | Özel renk |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| Logo | Özel Logo |
| Yüzeyi bitirin | Kumlama, parlatma veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | LAYPE |
| Özellikler | "Güçlü kalite/Yüksek Sıcaklık Dayanımı/Hafif" |
|---|---|
| Kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Tasarım yazılımı | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Liman | Jiangsu YOUGE fabrikası |
| Tedarik Yeteneği | Ayda 100 set/set |
| Kesinlik | Kesin |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi | büyük |
| Korozyon Direnci | Harika. |
| Malzeme | Alüminyum |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kesinlik | Kesin |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi | büyük |
| Korozyon Direnci | Harika. |
| Malzeme | Alüminyum |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Menşe yeri | Jiangsu Nantong |
|---|---|
| Renk | özel |
| Logo | özel |
| Şekillendirme Modu | Rotomolding |
| Malzeme | HDPE,LDPE |
| Menşe yeri | Jiangsu Nantong |
|---|---|
| Renk | özel |
| Logo | özel |
| Şekillendirme Modu | Rotomolding |
| Malzeme | HDPE,LDPE |
| Şekillendirme Türü | Rotomolding döküntü koruma palet kalıbı |
|---|---|
| Kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Kalıp Kalınlığı | 8mm-12mm Özelleştirilmiş |
| Renk ve Boyut | özel |
| Plastik Malzeme | LAYPE MDPE YYPE |
| İsim | Döner kalıplama |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Gümüş |
| Boyut | Özel boyut |
| Logo | Özel logo |