| Şekli | özel |
|---|---|
| Malzeme | polietilen |
| Teknoloji | Rotasyonel kalıplama |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
|---|---|
| Kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Plastik Malzeme | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE karıştırma tozu veya modifiye edilmiş toz |
| Yüzey Tedavisi | Ayna/Kumlama/Kasvetli |
| UV Direnci | - Evet. |
| Üreticisi | OEM HİZMETİ |
|---|---|
| Özellikler | UV/Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Şekillendirme Modu | CNC İşleme |
| Kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Tasarım yazılımı | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Adı | Döndürerek kalıplama kalıbı |
|---|---|
| Şekli | özel |
| Malzeme | polietilen |
| Teknoloji | Rotasyonel kalıplama |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Yüksek |
| Şekli | özel |
|---|---|
| Malzeme | polietilen |
| Teknoloji | Rotasyonel kalıplama |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Adı | Döner kalıplama aletleri |
|---|---|
| Şekli | özel |
| Malzeme | polietilen |
| Teknoloji | Rotasyonel kalıplama |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Yüksek |
| Özellikleri | basit, düşük maliyetli, uygun |
|---|---|
| kalıp malzemesi | Alüminyum Rotomolding fabrikası |
| Teknoloji | Rotasyonel kalıplama |
| Tasarım yazılımı | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Renk ve Beden | Özelleştirilmiş / LOGO'nuz |
| Ürün malzemesi | Plastik yeraltı su deposu |
|---|---|
| Şekillendirme Türü | Rotomolding kalıp |
| kalıp malzemesi | Alüminyum A356/Dövülmüş alüminyum |
| Kalıp Kalınlığı | 8mm-12mm Özelleştirilmiş |
| Ürünün duvar kalınlığı | 4mm-8mm Özelleştirilmiş |
| Şekli | Geleneksel |
|---|---|
| özel | - Evet. |
| Plastik Ürün Malzemesi | LLDPE, MDPE ve HDPE |
| Hava koşullarına dayanıklı | - Evet. |
| Görev | Plastik Ürünler Yapımı |
| Fırça hızı | 1000rpm/özel |
|---|---|
| Türü | Elektrikli |
| Kordon Uzunluğu | 5m ve kablosuz/özel |
| Temizleme Genişliği | 30cm/özel |
| Güç Kaynağı | AC |